Aksident në aksin Laç-Thumanë, plagoset rëndë një 50-vjeçare

Një aksident rrugor është regjistruar pasditen e sotme në aksin rrugor Laç - Thumanë Mësohet se si pasojë e aksidentit, një grua rreth 50 vjeç ka mbetur e plagosur rëndë.

Ngjarja u regjistrua rreth orës 17:00 pranë Fushë-Mamurrasit, ndërsa dy mjete janë përfshirë në aksident. Report Tv sjell pamjet ku duken dy mjetet e përplasura me njëra-tjetrën.

50-vjeçarja është dërguar në spital për të marrë ndihme mjekësore.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Kërkohej nga drejtësia italiane për trafik droge dhe pjesëmarrje në organizatë kriminale, arrestohet 48 vjeçari në Tiranë! Pritet ekstradimi i tij

Kërkohej nga drejtësia italiane për trafik droge dhe pjesëmarrje në organizatë kriminale, arrestohet 48 vjeçari në Tiranë! Pritet ekstradimi i tij