Aksident në aksin Milot-Rrëshen, përplasen dy makina, humb jetën 65-vjeçarja! Shkak dyshohet parakalimi i gabuar (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Milot-Rrëshen, ku për pasojë ka ndërruar jetë një grua. Aksidenti u regjistrua në afërsi të një karburanti, ku u përfshinë dy automjete, një i drejtuar nga Brunilda Lleshi dhe tjetri nga Jani Loqi

Si pasojë e përplasjes së fortë mbeti e plagosur rëndë pasagjerja në Lleshit, 65-vjeçarja Gjelina Lleshi e cila u dërgua me urgjencë në Spitalin e Traumës në Tiranë Fatkeqësisht gruaja nuk mundi t'i mbijetonte plagëve të marra.

Paraprakisht shkak i aksidentit dyshohet parakalimi i gabuart, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të ngjarjes .

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të zhvillohen zgjedhje të reja në komunat në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Kurti: Qasja e ndërkombëtarëve ndaj Kosovës dhe Serbisë s’mund të jetë e njëjtë! Beogradi s’është vend demokratik

Kurti: Qasja e ndërkombëtarëve ndaj Kosovës dhe Serbisë s’mund të jetë e njëjtë! Beogradi s’është vend demokratik