Aksident në aksin Memaliaj-Tepelenë, plagoset një person! Makina bëhet copë copë

Automjetet e përfshira në aksident

Një aksident rrugor u regjistrua paraditen e kësaj të hëne në aksin Memaliaj-Tepelenë.

Dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën e për pasojë është plagosur një person.

Ai është nisur drejt spitalit të Gjirokastrës ku do të marrë kujdesin shëndetësor.

Policia ndodhet në vendngjarje për të bërë zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

Report Tv sjell pamje nga makinat e përfshira në këtë aksident ku njëra prej tyre ka pësuar dëmtime të shumta.

1611572391_aksidenti1001.jpg

E.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hetohen gjyqtarët e prokurorët e larguar nga Vettingu?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Euro 2020/ Historia nuk prodhon gola, Anglia dhe Skocia ndahen në 'paqe'! 'Tre Luanët' humbasin vendin e parë