Aksident në aksin Rinas- Fushë Krujë, makinat përfundojnë në kanal (VIDEO)

DURRËS-Një aksident ka ndodhur sot në aksin rrugor Rinas- Fushë Krujë.

Dy makina kanë dalë nga rruga dhe kanë përfunduar në kanalin buzë rrugës.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Bubqit, por nuk ka ende të dhëna nëse ka pasur apo jo të lënduar.

Foto nga aksidenti

E.D./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhej të hiqeshin kufizimet në zonat e kuqe dhe të hapej edhe fundjava?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Shehi: 'Pro' sistemit danez, por s'heqim dorë nga qeveria tranzitore! Garanci që s'do vidhen votat