Aksident në autostradën Tiranë- Durrës/ Shoferi humb kontrollin, makina del nga rruga

TIRANË- Një aksident rrugor është regjistruar mesditën e kësaj të shtune në autostradën Tiranë- Durrës, ku një shoferi ka humbur kontrollin e për pasojë mjeti ka dalë nga rruga.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:30. Burime për Report Tv bëjnë me dije se fatmirësisht nga aksidenti nuk ka pasur persona të lënduar.

Nuk dihen ende shkaqet e këtij aksidenti, teksa Report Tv sjell foto nga vendi i ngjarjes. 

B.K./r.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se Gjykata Kushtetuese do e shkarkojë presidentin Meta ?

Komento

Komente

 • Titi: 26/04/2020 16:00

  Kalon nje MAKINE ne 1 ore.dhe ajo MAKINA qe kalon del nga rruga....keshtu esht kur patenten e blen bashk me qesen a patatinave...kur makina esht bo mut nga amortizatoret e rrugeve te fshatrave...ku dalin ne asfalt kushedi ca u duket...dhe fluturojn ke bacja e qemolit...po cfaj ka qemoli shkret...

  Përgjigju
 • Rrugorja: 25/04/2020 18:23

  Po keto plehra nuk kane as minimumin e pergjegjshmerise.. Shofer ordiner dhe rrugac qe tallen gjithe diten duke folur ne telefon, duke lozur e nisur mesazhe po ne Telefon nderkohe arrijne deri aty sa dhe kembet e qelbta i mbajne ne dritare nderkohe qe i japin makines... Sigurisht qe do thyejne koken por marrin ne qafe dhe te tjeret

  Përgjigju
 • Leon: 25/04/2020 17:44

  Po dhe me rruget bosh,tamam majmuna

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Identifikimi biometrik krijon vonesa, në disa komuna në Maqedoninë e Veriut do të votohet edhe pas orës 19:00