Aksident në Elbasan, makina e policisë rrugore përplaset me një mjet tjetër

Makinat e aksidentuara

Një aksident ka ndodhur në Kusarth të Elbasanit, ku një makina e policisë rrugore aksidentohet me një mjet tjetër.

Deri më tani nuk bëhet me dije nëse ka të lënduar, por siç shihet nga pamjet dy automjetet kanë pësuar dëme materiale nga përplasja.

Autoritetet ndodhen në vendin ku ka ndodhur aksidenti për të zbardhur shkaqet.

1615743158_aksidnet2.jpg

Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A bënë zgjedhjen e duhur demokratët duke konfirmuar Lulzim Bashën në krye të PD-së?

Komento

Komente

  • Labi: 14/03/2021 23:10

    Shkaqet? Alkoli dhe mishi i zier me rastin e vizites se Rames. Dmth kreu aktual me ate qe zvendesoi drejtorin e qarkullimit. Shemtira

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Logjika e Bashës në 2019 e bën humbës në zgjedhjet brenda PD-së, shumica ka qene kundër tij