Aksident në Elbasan, makina përplaset me pemët, plagoset shoferi

Një aksident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur këtë mbrëmje në Elbasan. Mësohet se aksidenti ka ndodhur saktësisht tek kryqëzimi i 1 majit.

Burime bëjnë me dije se shoferi ka humbur kontrollin e mjetit duke hipur në trotuar dhe më pas është përplasur me pemët.

Gjendja e të plagosurit është jashtë rrezikut për jetën.

/LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Tiku: 28/11/2021 00:11

    Qelllova ne rruge ne ato momente I dha gaz bisha edhe I doli nga kontrolli e hipi direkte lart ju should parakolpi mnga vendi edhe pema e stopoj se mos ishte pema sa do vazhdonte... Policia forcat skiftere ishin tek posta kontrolli cfare vrapi kan ber... Efikase ai trim doli me kenge te shkurtra edhe ishte keq...

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Boks/ Kolumbiani s'reziston dot! Nelson Hysa tjetër fitore me nokaut, merr titullin e UBC (VIDEO)

Boks/ Kolumbiani s'reziston dot! Nelson Hysa tjetër fitore me nokaut, merr titullin e UBC (VIDEO)