Aksident në Elbasan, plagoset fëmija 11 vjeç

Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur në fshatin Labinot Mal në Elbasan dhe për pasojë ka mbetur i plagosur një fëmijë. I mituri po dërgohet në spitalin kirurgjikal, ndërsa policia po shkon drejt vendit të ngjarjes. Fëmija është i moshës 11 vjeç dhe po transportohet drejt spitalit.

Vijon...

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rama lë Vlorën pas 8 vitesh dhe zgjedh të jetë deputet i Durrësit, a ka bërë kryeministri zgjedhjen e duhur?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

11 skuadra sigurojnë kualifikimin për në 1/8 e Ruro 2020! Çekia, Anglia, Suedia e Franca në turin tjetër pa zbritur në fushë