Aksident në Fier, makina me shpejtësi del nga rruga, humb jetën shoferi

Shpejtësia i ka marrë jetën një personi në Fier! Aksidenti u regjistrua pasditen e sotme në aksin rrugor Cakran-Fier,  ku 56-vjeçari Gramos Aliaj, i cili po drejtonte  automjet tip “Ford”, humbi kontrolli dhe doli nga rruga, ku për pasojë humbi jetën.

56-vjeçari ka qenë vetëm në makinë, ndërsa paraprakisht dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia me të cilën po lëvizte automjeti.  

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë rrugore dhe po kryhen veprimet hetimore për zbardhjen e rrethanave të aksidentit dhe identifikimin e viktimës.

J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Veliaj publikon pamjet e lagjes së re te '5 Maji': 3500 apartamente, s’ka kohë për pushim