Aksident në Fushë-Krujë, tre të plagosur lehtë

Një aksident me tre të plagosur ka ndodhur mëngjesin e kësaj të diele në afërsi të Thumanës, në Fushë-Krujë. 

Dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën, e si pasojë kanë mbetur të plagosur lehtë, 3 persona.

Ata janë dërguar në spital, ndërsa policia ka nisur punën për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se duhet të ketë ndryshime të ministrave të kabinetin qeveritar në muajin shtator?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

SHBA, mbi 5 milionë të infektuar dhe 162 mijë viktima nga COVID-19! Ekspertët: Nëse do mbaheshin maskat, shpëtonin mbi 66 mijë jetë