Aksident në hyrje të tunelit Tiranë-Elbasan /Makina kthehet përmbys

pamje nga aksidenti

Një aksident  ka ndodhur në hyrjen e tunelit Tiranë-Elbasan ku një makine e  tipit “Land Rover” ështe kthyer përmbys.

Fatmirësisht nuk raportohet të ketë të lënduar.

Në vendngjarje kanë shkuar menjëhere autoritetet policore të cilët  kane bllokuar segmentin rrugor para hyrjes së tunelit,dhe po punojne për zbardhjen e aksidentit

B.K./E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjaten pa afat masat anti-COVID dhe kufizimi i lëvizjes nga ora 22:00 deri ne 06:00, a jeni dakord?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Të dënuar për vjedhje me pasojë vdekje dhe trafik droge, OFL u dërgon formularin e pasurisë 3 personave nga Durrësi e Vlora