Aksident tragjik në Kukës, makina përplas për vdekje 30-vjeçarin me biçikletë! Shoqërohet në komisariat shoferi i mjetit

Aksident tragjik në Kukës, makina përplas për vdekje 30-vjeçarin me biçikletë! Shoqërohet në komisariat shoferi i mjetit

Foto ilustruese

KUKËS- Një aksident tragjik me pasojë vdekjen e një të riu ka ndodhur pasditen e sotme në vendin e quajtur 'Ura 6 metroshe" në Kukës.

Një makinë ka përplasur 30-vjeçarin Sadri Duraku, i cili lëvizte me biçikletë dhe për pasojë ka ndërruar jetë në vend.

Mësohet se drejtuesi i mjetit tip 'Volksëagen', me inicialet A.B., 47 vjeç, është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme hetimore.

Sakaq, burime konfirmojnë se grupi hetimor nga nisur punën për të zbardhur shkqet dhe rrethanat e aksidentit që i mori jetën të riut.

/B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Atentati ndaj Inez Hajrullës në 2023, arrestohet në Spanjë porositësi Leonard Luzi! Pritet ekstradimi

Atentati ndaj Inez Hajrullës në 2023, arrestohet në Spanjë porositësi Leonard Luzi! Pritet ekstradimi