VIDEO/ Aksident në Berat, ishte duke lëvizur me biçikletë, 70-vjeçari goditet nga një makinë! I moshuari në gjendje të rëndë

BERAT- Një automjet tip “Fiat” ka goditur dhe hedhur në hedhur në rrugë një 70-vjeçar që lëvizte me biçikletë. I plagosuri ishte tregtar qumështi, sikurse shihet dhe në pamje bidonët e qumështit u shpërndanë nëpër rrugë.

I plagosuri Xhemil Bami është transportuar në gjendje të rëndë drejt Spitalit Rajonal në Berat ,ndërkohë që drejtuesi i mjetit Dino Diko është shoqëruar në polici. Në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë rrugore, që po kryejnë edhe këqyrjen e vendit të ngjarjes.

S.C/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A është i drejtë vendimi për të shtyrë Komisionin Hetimor për ‘McGonigal’?×

Lajmi i fundit

Tri pikët e Teutës, Edi Martini: Fitore e vuajtur, probleme me lodhjen

Tri pikët e Teutës, Edi Martini: Fitore e vuajtur, probleme me lodhjen