Aksident në Roskovec, 58-vjeçari plagos për vdekje punonjësin e sinjalistikës rrugore! Arrestohet shoferi që u largua nga vendngjarja

FIER- Një aksident me vdekje është regjistruar mbrëmjen e kaluar në Roskovec. Një 58-vjeçar ka përplasur për vdekje punonjësin e sinjalistikës rrugore.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:00, në fshatin Velmish, Roskovec, ku 58-vjeçari T. H., duke lëvizur me makinë ka përplasur 45-vjeçarin M. L., banues në Tiranë, dhe është larguar nga vendi i ngjarjes, por arrita ka zgjatur shumë pak, pasi autori ka rënë në prangat e policisë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • H.k: 29/06/2022 10:27

  Me fal, si dreqin plagoset dikush per vdekje?

  Përgjigju
  • Mordja: 29/06/2022 10:54

   Punesohu per mirembajtje rrugesh dhe provoje.

 • Polici: 29/06/2022 07:59

  Keto qe largohen nga vendngjarja pasi bejne aksidentin e duan burgun per tentative vrasje.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

A jeni gati për këto ditë? Janë festive... horoskopi për ditën e sotme

A jeni gati për këto ditë? Janë festive... horoskopi për ditën e sotme