Aksident i rënde në Roskovec/ Ndërron jetë 33- vjeçarja

Një  aksident i rënde në Roskovec është shënuar ditën e sotme më pasojë vdekjen.

Drejtuesi i mjetit Sh. A. duke drejtuar mjetin tip "Fiat" ka shtypur nje kalimtare 33 vjeçare banuese në Roskovec.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të ngjarje

E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Konfirmohet rasti i parë Delta në Shqipëri, a duhet të ketë masa të shtuara?

Komento

Komente

  • roland: 06/11/2020 13:29

    e po te besh lufte pa vrare vetem ne hage mendohet kjo ku serbet kane masakruar 10000 kosovar nuk di cfare do bente gjygjtari i hages po ti vrisnin te gjithe failjen apo te gjithe fisin

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Identifikohen 7 nga 10 viktimat e aksidentit tragjik në Kroaci, mes tyre humbën jetën nënë e bijë