Aksident në rrugën ‘Bilisht-Miras’, përplasen 2 automjete, plagosen 2 shoferët

Aksident në rrugën ‘Bilisht-Miras’, përplasen 2 automjete, plagosen 2 shoferët

Foto ilustruese

KORÇË- Një aksident ka ndodhur rreth mesditës së sotme (13 shkurt) në rrugën “Bilisht-Miras” pranë kryqëzimit të fshatit Kuç ku janë përplasur 2 automjete.

Për pasojë kanë mbetur të plagosur 2 drejtuesit të identifikuar si A.A, 53 vjeç i cili drejtonte automjetin tip “Isuzu” dhe R.L, 26 vjeç që drejtonte automjetin tip “Benz”.

Të dy shoferët ndodhen në spitalin e Bilishtit ku po marrin ndihmën e nevojshme mjekësore.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ilir Meta sulmon kreun e SPAK, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Conference League/ Dramë në 120 minuta dhe penallti, Fiorentina dhe Aston Villa kalojnë në gjysmëfinale

Conference League/ Dramë në 120 minuta dhe penallti, Fiorentina dhe Aston Villa kalojnë në gjysmëfinale