Aksident në Rrugën e Arbrit, makina përfundon buzë lumit, drejtuesja e mjetit shpëton mrekullisht

Aksident në Rrugën e Arbrit, makina përfundon buzë lumit, drejtuesja e mjetit shpëton mrekullisht

Aksidenti

Në orët e para të mëngjesit të sotëm në segmentin e rrugës Arbrit tek Ura e Çerenecit një mjet ka dalë nga rruga.

Mjetin tip Golf 5, e drejtonte një grua e cila ka shpëtuar mrekullisht nga ky aksident pa lëndime, vetëm ka pasur dëme materiale.

Siç duket edhe nga pamjet e siguruara nga Report Tv, makina duket që ka përfunduar buzë lumit dhe që ka rënë nga lartësia e rrugës.

G.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Mashtrimi me Mikrokreditë, sekuestrohen shoqëritë 'Micro Credit Albania' dhe 'Final': Ngritën skemë mashtrimi për të zhvatur qytetarët

Mashtrimi me Mikrokreditë, sekuestrohen shoqëritë 'Micro Credit Albania' dhe 'Final': Ngritën skemë mashtrimi për të zhvatur qytetarët