Aksident në Tapizë të Fushë Krujës, përplasen 2 automjete, ndërron jetë 60-vjeçari! Plagosen 2 persona

Një person ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në Tapizë të Fushë Krujë dhe dy të tjerë kanë mbetur të plagosur, si pasojë e një aksidenti. Me një njoftim për mediat, Policia bën me dije se aksidenti u regjistrua rreth orës 22:00, ku u përfshinë 2 automjete.

Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë 60 vjeçari i identifikuar si Qemal Shabani, ndërsa mbetën të plagosur drejtuesi i mjetit tjetër, shtetasi P. K., 29 vjeç dhe shtetësja Sh. Sh., 39 vjeçe pasagjere në mjet, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit.

 

Foto nga vendi i ngjarjes
 

 

J.SH./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarjet në Fier e Fushë Krujë, a jeni të shqetësuar nga situata e rendit dhe sigurisë publike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

I dënuar për trafik droge në Itali, arrestohet 43-vjeçari në Tiranë