Aksident në Rrogozhinë/ Makina del nga rruga, humb jetën biznesmeni 46-vjeçar! Muaj më parë ndërroi jetë i vëllai

Makina e aksidentuar dhe viktima Arjan Fesko

Një aksident i rëndë ndodhi mbrëmjen e djeshme (29 dhjetor) në Rrogozhinë në vendin e quajtur "Bishti i Zhurit" ku humbi jetën drejtuesi i mjetit.

Ngjarja ndodhi në orën 23:20 ku mjeti me drejtuesin Arjan Fesko, 46 vjeç doli nga rruga e për pasojë ndërroi jetë.

Mësohet se ai ishte një biznesmen në fushën e transportit ku vetëm pak muaj më parë humbi dhe të vëllanë, Arbër Fesko.

“Me datë 29.12.2020, rreth orës 23:20, në vendin e quajtur "Bishti i zhurit", mjeti me drejtues shtetasin A.F., ka dalë nga rruga. Si pasojë e daljes nga rruga ka humbur jetën në vendngjarje drejtuesi i mjetit shtetasi A.F., 46 vjeç” – njofton policia.

Vijon puna me grupin hetimor dhe shërbimet e policisë për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes .

Rendit zhvillimet sipas orarit:
Ora 10:45
Foto/ Kush është biznesmeni që ndërroi jetë në aksidentin në Rrogozhinë, disa muaj më parë humbi të vëllanë

1609322245_feskamevellain.jpg

Arjan Fesko me të vëllanë, Arbër Fesko

Ky është Arjan Fesko, biznesmeni i cili ndërroi jetë në aksidentin mbrëmjen e djeshme në afërsi të Rrogozhinës.

Mësohet se vetëm disa muaj më parë, Arjan Fresko ka humbur të vëllanë, Arbër Fesko.

Arjan Fresko ishte biznesmen në fushën e transportit.

E.M./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të hetohen gjyqtarët e prokurorët e larguar nga Vettingu?

Komento

Komente

 • Tafuta Sakrahu: 30/12/2020 12:33

  Po cfare ndryshimesh jane keto??? Hiqja Lenes verja Prenes. Kjo qeveri ka 5 vite qe vetem deshton e varferon popullin. Ky sondazh eshte i manipuluar. Per kete popull qe vetem hiqet zvarre prej 30 vitesh tregohuni pak me shume profesional mos genjeni veten se shqiptaret skeni shans ti genjeni

  Përgjigju
 • FATMIRI: 30/12/2020 12:20

  MAKINEN NGA RRUGA E NXJER SHOFERI NUK DEL VET KESHTU QE KY BIZESMENI TE MESONTE QE TA DREJTONTE MAKINEN OASTAJ TE DILTE NE RRUGE OER TE ECUR

  Përgjigju
  • Poshnjari: 04/01/2021 22:25

   E njihja dhe ishte fshatri im. Nje qe te them uroj te mos e provosh ose me njerizt e dashur. Fjalet e tjera jane fukarellek. Paste dhen e lehte.

  • Jon: 31/12/2020 20:48

   E ke gabim zoteri per kete rast,sepse ishte infrakt, identike te dy rastet×

Lajmi i fundit

John

Euro 2020/ Historia nuk prodhon gola, Anglia dhe Skocia ndahen në 'paqe'! 'Tre Luanët' humbasin vendin e parë