Aksident në Tiranë, përplasen tre makina, plagoset pasagjeri

Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në kryeqytet në rrugën “Dervish Hima”, ku janë përfshirë në përplasje 3 mjete.

Policia njofton se si pasojë e përplasjes është dëmtuar pasagjeri i njërit prej mjeteve shtetasi S.V., i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Shërbimet e Policisë dhe Grupi Hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Figura të reja dhe lidershipi i partisë në zonë rreziku/ A ka zgjedhur PS strategjinë e duhur për siguruar një tjetër mandat?

Komento

Komente

  • tirona: 22/02/2021 18:51

    Shpejtesi ne sketerre ne zona te banuara policia rrugore e kryen mire detyren

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Ndihma më e madhe kundër varfërisë, Pelosi: Dhoma e Përfaqësuesve do të votojë brenda së mërkurës paketën prej 1.9 milionë dollarësh