VIDEO/Aksident në Tiranë, përplaset drejtuesi i motorit! Dërgohet me urgjencë në spital

Një aksident ka ndodhur në Tiranë, ku drejtuesi i një mjeti ka mbetur i plagosur.

Siç shihet edhe në pamjet që sjell Report Tv, si pasojë e përplasjes, drejtuesi i motorit është plagosur dhe është dërguar në spital për ndihmë të mëtejshme mjekësore.

Ende nuk dihet gjendja e tij shëndetësore, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes.

SI.E./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

 Mero Baze: Rikthimi i dytë i Francës në botën shqiptare 

Mero Baze: Rikthimi i dytë i Francës në botën shqiptare