Aksident në Vlorë, makina përplas të moshuarin! I lënduari dërgohet në spital (VIDEO)

VLORË- Një aksident është regjistruar mëngjesin e kësaj të enjteje në qytetin e Vlorës në rrugës ‘Transballkanike’.

Një mjeti tip ‘Benz’ ka përplasur një këmbësor 75-vjeçar. Si pasojë e aksidentit, i lënduari është dërguar në spitalin e Vlorës.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të mësuar shkaqet e aksidentit.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Pastruesja i vodhi paratë në shtëpi, arrestohet nga policia e Tiranës zyrtarja Alda Klosi! Akuzohet për pastrim parash

Pastruesja i vodhi paratë në shtëpi, arrestohet nga policia e Tiranës zyrtarja Alda Klosi! Akuzohet për pastrim parash