Aksident në Vlorë, mjeti përplaset me motorin! Drejtuesi i motomjetit në gjendje të rëndë (VIDEO)

VLORË- Një aksident është regjistruar paraditen e kësaj të shtunë në rrugën e Lumit të Vlorës, pranë fshatit Sherishtë.

Një automjet përplaset me një motor dhe si pasojë drejtuesi i motomjetit është në gjendje të rëndë.

Policia dhe ambulanca drejt vendit të ngjarjes.

G.MO/B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Çmimet e hidrokarbureve, a po i mbron Bordi i Transparencës interesat e qytetarëve?×

Lajmi i fundit

Autobusi i linjës Durrës-Porto Romano u përfshi nga flakët, kreu i PD Cara: Pasoje e gjendjes së mjeruar të transportit publik

Autobusi i linjës Durrës-Porto Romano u përfshi nga flakët, kreu i PD Cara: Pasoje e gjendjes së mjeruar të transportit publik