Aksident i dyfishtë në Vlorë, shoferi 45-vjeçar përplas këmbësoren dhe largohet nga vendngjarja! Pas pak minutash përplaset me një mjet tjetër (VIDEO)

Një 45-vjeçar ka shkaktuar aksident të dyfishtë pasditen e sotme në Vlorë. Shoferi i identifikuar si Arlind Lagji ishte duke drejtuar automjetin tip ‘Volkswagen’ Tuareg, në rrugën “Gjergj Kastrioti” dhe ka askidentuar këmbësoren 66-vjeçare. Mësohet se drejtuesi i mjetit është munduar të largohet me shpejtësi nga vendi ngjarjes ndaj ka shkaktuar aksidentin e dytë duek përplasur me automjetin me drejtues shtetasin B. C., 63 vjeç, i cili është plagosur.

I. S dhe B. C, janë transportuar në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i automjetit, Arlidn Lagji u shoqërua në Komisariat, për veprime të mëtejshme.

/xy/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • pocat: 21/03/2023 00:00

  ne fakt habitem qe nuk e permend qe eshte drejtori i doganes. budalli donte me ik.

  Përgjigju
 • Shteti: 20/03/2023 23:01

  Po ska shtet aty

  Përgjigju
 • Dani: 20/03/2023 19:51

  Si guxojn keta ta shoqerojn DREJTORIN E RILINDJES!Ka status boti pse i prishni imazhin? Apo i duhej per CV qe te katapultohet ne ndonje drejtori te pergjithshme.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Presidenti Biden tërhiqet nga gara: Çfarë ndodh tani?

Presidenti Biden tërhiqet nga gara: Çfarë ndodh tani?