Aksident në Maliq, përmbyset kamioni, plagoset pasagjeri 20-vjeçar

Foto ilustruese

Një mjet tip "IFA" është përmbysur këtë të premte në fshatin Mesmal të Maliqit, e për pasojë pasagjeri në të është plagosur.

Report Tv raporton se kamioni ishte i ngarkuar me lëndë drusore, në momentin e aksidentit. Brenda tij gjendej drejtuesi i mjetit, shtetasi Klement Hysollari, 25 vjeç, dhe vëllai i tij, Niko Hysollari, 20 vjeç. Ky i fundit mësohet se aktualisht ndodhet në spital, nën kujdesin intensiv të mjekëve. 

Një grup hetimor është ngritur dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


 

//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Atentate mafioze dhe vrasje, a ndiheni të rrezikuar nga kriminaliteti në rritje?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Pamjet, ja si tentoi të vetëdigjej me benzinë një person në ceremoninë e Fitër Bajramit në Tiranë