Aksident në Vlorë/ Biçikleta përplaset nga një automjet, rëndë drejtuesi i saj (VIDEO)

Një aksident ka ndodhur në rrugën transballkanike në Vlorë ku si pasojë ka mbetur i plagosur një person. Ai po lëvizte me biçikletë në momentin kur u përplas nga një automjet.

Mësohet se personi i plagosur është dërguar me urgjencë drejt spitalit rajonal të qytetit të Vlorës.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)