Aksident tek Pallati me Shigjeta, ciklomotori merr para çiklistin

Aksident tek Pallati me Shigjeta, ciklomotori merr para çiklistin

Ditën e sotme rreth orës 14:00, tek Pallati me Shigjeta ka ndodhur një aksident rrugor.

Sipas informacioneve, në aksident është përfshirë një ciklomotorr me drejtues H. H., i cili është përplasur me një çiklist ende të paidentifikuar.

Çiklisti ka mbetur i dëmtuar dhe është dërguar në spital, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS