Aksident në Tiranë, Audi përplaset keq me Furgonin

Tiranë- Një aksident ka ndodhur në 'Rrugën e Durrësit' në kryeqytet. Nga foto e siguruara nga Shqiptarja.com, vihet re se në aksident janë përfshirë dy automjete, një tip 'Audi' dhe një furgon 'Ford Transit'.

Të dy automjetet e përfshira në këtë aksident janë dëmtuar por fatmirësisht nuk ka patur persona të lënduar. Për pasojë është krijuar një trafik i rënduar. Ndërkohë policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e plotë të rrethanave.

E.L./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e besoni premtimin e kryeministrit se dëmet në banesa nga tërmeti do të rikuperohen deri në qershor 2021?

Komento