Aksident tragjik në Elbasan, vdesin dy motrat Paula dhe Baftjare Hekurani 18 dhe 17 vjeç

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?



×

Lajmi i fundit

Inteligjenca e Kievit: Shumë rusë po largohen nga Krimea