Aksident tragjik në Itali, makinat përplasen ‘kokë më kokë’! Ndërron jetë 39 vjeçari shqiptar, plagoset një grua

Aksident tragjik në Itali, makinat përplasen ‘kokë më kokë’! Ndërron jetë 39 vjeçari shqiptar, plagoset një grua

Foto nga vendi i ngjarjes

Një 39-vjeçar shqiptar ka mbetur viktimë e një aksidenti rrugor të ndodhur mëngjesin e sotëm në Mercatale Valdarno të Italisë. Në aksident janë përfshirë dy makina të cilat janë përplasur kokë më kokë duke bërë që shqiptari të ndërronte jetë në vend.

Ndërsa ka mbetur e plagosur lehtë një grua 49 vjeçare e cila është dërguar në spital dhe tashmë ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Shqiptari po drejtonte makinën tip ‘Lancia Y’ e cila u përplas ‘kokë më kokë’ me makinën tip ‘Peugeot’ e cila drejtohej nga gruaja 49 vjeçare.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se qëndron mbrapa sulmit ndaj Top Channel?×

Lajmi i fundit

Përçahen demokratët e Berishës në Sarandë, kryesia kundër Rithemelimit për renditjen e këshilltarëve bashkiakë

Përçahen demokratët e Berishës në Sarandë, kryesia kundër Rithemelimit për renditjen e këshilltarëve bashkiakë