Aksidenti fatal në Kamëz ku humbi jetën 22 vjeçarja, 'arrest shtëpie' për shoferen e 'Smartit'

Viktima Alida Spahiu dhe drejtuesja e SMART-it Denisa Doku e cila mbeti e plagosur pas aksidentit

Viktima Alida Spahiu dhe drejtuesja e SMART-it Denisa Doku e cila mbeti e plagosur pas aksidentit

19-vjeçarja Denisa Doku është lënë në "arrest shtëpie" lidhur me aksidentin fatal që ka ndodhur të shtunën (5 dhjetor) në rrugën "Demokracia" në Kamëz, si pasojë e të cilit ka vdekur 22-vjeçarja Alida Spahiu.

Arresti i shtëpisë i është dhënë me kushtin e heqjes së patentës deri në përfundim të hetimit gjyqësor.


Lajmi kryesor:

Aksidenti ku vdiq 22-vjeçarja në Kamëz, 'arrest shtëpie' për shoferen e 'Smartit'! Dy të rejat ishin kunata! Prindërit e viktimës: Marrëdhëniet tona familjare janë sqaruar


  • Sondazhi i ditës:

    Si e organizoi Shqipëria finalen e Conference League?×

Lajmi i fundit

John

Finalja e Conference League, Duka falënderon Ramën, Veliajn dhe të gjitha institucionet që ndihmuan në suksesin