Aksidenti i rëndë në Fier, vdes polici i FNSH (EMRI)

 

Në aksidentin e rëndë të ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier ka mbetur i vdekur edhe një punonjës policie. 54 vjeçari Sokrat Lela ishte efektiv i Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë.


Lajmi kryesor:

Aksident tragjik në Fier, 3 të vdekur dhe 3 të plagosur! Viktimat efektivi i FNSH, gruaja dhe vjehrra e tij! Në mjetin tjetër 3 anëtarë të një familjeje të lënduar (VIDEO)


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS