VIDEO/ Aksidenti i rëndë në Mat ku humbi jetën 60-vjeçari, makina e shkatërruar në fund të greminës qindra metra të thellë

Report Tv ka siguruar pamje të aksidentit të rëndë që u regjistrua mëngjesin e sotëm në Mat, ku humbi jetën 60-vjeçari Petrit Meça. Sikurse mund të shihet edhe nga video, automjeti me të cilin po udhëtonte 60-vjeçari ka përfunduar disa qindra metra në greminë, duke u shkatërruar tërësisht. Si pasojë e përplasjes së fortë, Meça ndërroi jetë në vendngjarje.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Aksident i rëndë në Mat, makina del nga rruga dhe përfundon në greminë, humb jetën shoferi


  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq