Prrenjas/ Shoferi i dehur në timon, del nga rruga e përfundon në servis! 4 të plagosur, 24 vjeçarja në gjendje të rëndë! Pamje të makinës së copëtuar (Video)

44-vjeçari nga Dibra, Jetmir Daci humbi kontrollin e makinës dhe përplasi 4 persona në një servis që ndodhet ne anë të rrugës Prrenjas- Qafë Thanë. Të plagosurit u transportuan në spitalin e Traumës, ku në gjendje më të rëndë është një vajzë 24-vjeçe.

Aksidenti i rëndë u shënua një ditë më parë, ndërsa 44-vjecari Daci u shoqërua ne polici. Burimet thane se ai drejtonte makinen ne gjendje te dehur, ndersa policia e Elbasanit ne komunikate për mediat nuk i sqaron shkaqet. Policia thotë vetem se “44-vjecari drejtonte makinën "Volkswagen", humbi kontrollin dhe përplasi një “Passat” në ambientet e një servisi”.

Personat e plagosur qëndronin në këmbë para servisit dhe po prisnin që makina e tyre të riparohej, teksa u përplasën nga 44-vjecari.

Gazetari i Report Tv Ronaldo Gjoshi siguron pamje të Passatit të aksidentuar që duket se është dëmtuar shumë ç’ka tregon se goditja ka qenë e fortë.

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë