VIDEO/ Aksidenti i turistëve në Shkodër, pamje të rënda nga vendngjarja! Motori i bërë copash

 

Report Tv ka siguruar pamje nga vendi I aksidentit të rëndë ku janë përfshirë 2 turistë që udhëtonin me një motor. Në pamje duket se motori është shkatërruar tërësisht.


Lajmi kryesor:

2 turistë polakë humbin jetën në Shkodër, po udhëtonin me motor dhe u përplasen me një automjet! Shoqërohet drejtuesi i Golfit, dyshohet se u preu rrugën (VIDEO)


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Thirrjet për kursimin e energjisë elektrike, mendoni se zbusin pasojat e krizës energjetike?×

Lajmi i fundit

Ja kush është autori 24-vjeçar i vrasjes në Sarandë (FOTO)

Ja kush është autori 24-vjeçar i vrasjes në Sarandë (FOTO)