Aksidenti në Tiranë, drejtuesi i mjetit përplas për vdekje 23-vjeçaren në banesën e saj! Shoferi hyri me shpejtësi në oborr

Aksidenti në Tiranë, drejtuesi i mjetit përplas për vdekje 23-vjeçaren në banesën e saj! Shoferi hyri me shpejtësi në oborr

1661931610_Screenshot1.jpg

Ngjarja e rëndë e cila u regjistrua gjatë natës në Tiranë ku Sajmir Taci teksa ishte duke drejtuar mjetin e tij humbi kontrollin dhe dolinga rruga, duke përfunduar në oborrin e një banese. Për pasojë, Taci përplasi për vdekje 23-vjeçaren Marjana Seitaj, e cila po qëndronte bashkë me familjarët e tjerë në oborr kur ndodhi aksidenti.

Drejtuesi i mjetit ka qenë me shpejtësi në momentin kur ka hyrë në oborr, pavarësisht se ka qenë në një rrugë të pa shtruar. Viktima Marjana Seitaj nuk kishte shumë që ishte martuar, jo më shumë se një muaj.


Lajmi kryesor:

Aksident gjatë natës në Tiranë, shoferi humb kontrollin e mjetit, hyn në oborrin e një banese! Përplas për vdekje 23-vjeçaren në shtëpinë e saj, plagoset familjari (VIDEO)


G.MO/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Berisha sulmon Veliajn: I bëni fresk pylltarit 1 milionësh! Balla: E prishim Ramazanin po u morëm me ty! Gogu: Mos u merr me socialistët

Berisha sulmon Veliajn: I bëni fresk pylltarit 1 milionësh! Balla: E prishim Ramazanin po u morëm me ty! Gogu: Mos u merr me socialistët