Aksidenti te rrethrrotullimi i TEG/ Ndërron jetë edhe shoferi i ‘Audit’ që ‘fluturoi’ nga mbikalimi! Shkon në 3 numri i viktimave

Aksidenti te rrethrrotullimi i TEG/ Ndërron jetë edhe shoferi i ‘Audit’ që ‘fluturoi’ nga mbikalimi! Shkon në 3 numri i viktimave

1678382350_19.00004109.Still008.jpg

Ka shkuar në 3 numri i viktimave nga aksidenti tragjik në rreth rrotullimin e TEG. Mësohet se ka ndërruar jetë edhe shoferi i Audit që ka "fluturuar" nga mbikalimi, Klevis Ruçaj. 


Lajmi kryesor:

Aksident në afërsi të TEG, makina me shpejtësi të madhe 'fluturon' nga mbikalimi dhe përplaset me një mjet tjetër në autostradë! 3 viktima, 4 të plagosur (PAMJET e rënda)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Listat e deputetëve të hapura në 2/3 dhe jo plotësisht, jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Kroacia e shpalli 'non-grata', zv.kryeministri i Malit të Zi: Vendimi është politik

Kroacia e shpalli 'non-grata', zv.kryeministri i Malit të Zi: Vendimi është politik