Aksidenti tragjik në Bullgari, një prej viktimave, vajza e politikanit të njohur në Maqedoni të Veriut

Sumeja Brava, 27 vjeçe është një nga viktimat e aksidentit tragjik në Bullgari. Ajo është vajza e politikanit të njohur në Maqedoni të Veriut, Muhedin Brava, përfaqësues i Aleancës për Shqiptarët. Ky  i fundit ka reaguar me nj mesazh prekës në lidhje me ndarjen nga jeta të së bijës, teksa ka postuar edhe një foto të aksidentit në Facebook.

"U takofshim ne lulet e xhenetit bija ime Sumeja", shkuan ai.


Lajmi kryesor:

EMRAT/ Tragjedi në Bullgari, autobusi përplaset dhe merr flakë, humbin jetën 45 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut! Kompania ‘Besa Trans’ s’kishte licencë për autobusin (VIDEO+FOTO)


J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Beteja për FSHF-në, a duhet të vijojë Armand Duka të drejtojë futbollin në vend?×

Lajmi i fundit

John

'Kadastra e Durrës të shkrihet totalisht', Ministria e Drejtësisë: Shkelje flagrante të ligjit! Sinkronizim perfekt nga drejtori te nëpunësit, i kallëzuam në prokurori