Aksidenti tragjik në Fier, përplasje e fortë mes dy mjeteve, njëri prej tyre përfundon në kanal! Pamje të rënda

FIER- Aksidenti i rëndë në aksin rrugor Levan-Tepelenë pranë fshatit Buzëmadh të Fierit ka qenë mjaft i fortë. Siç duket edhe nga pamjet e siguruara nga Report Tv, dy mjetet kanë pasur dëme të mëdha ndërsa njëri prej tyre ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal.


Lajmi kryesor:

Aksident tragjik në Fier, 3 të vdekur dhe 3 të plagosur! Viktimat efektivi i FNSH, gruaja dhe vjehrra e tij! Në mjetin tjetër 3 anëtarë të një familjeje të lënduar (VIDEO)


G.MO/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Tentoi të korruptonte policinë në Shkodër me 2000 lekë, arrestohet shoferi i dehur

Tentoi të korruptonte policinë në Shkodër me 2000 lekë, arrestohet shoferi i dehur