Aksidentohet autobusi me 50 turistë në Vlorë, fatmirësisht nuk ka të lënduar (FOTO+VIDEO)

VLORË- Një autobus me 50 turistë çekë është përplasur me anësoret e rrugës Llogara-Vlorë.

Autobusi po zbriste qafën e Llogarasë për të vazhduar rrugën për në Dukat. Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka pasur të lënduar në njerëz.

Pas përplasjes, turistët kanë dalë nga autobusi duke u munduar ta kthejnë atë në rrugë për të vazhduar sërish udhëtimin e tyre.

Autobusi i aksidentuar në Vlorë

Ende nuk dihen shkaqet apo rrethanat që kanë çuar në ndodhjen e aksidentit, i cili mund të ishte fatal.

/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, plagoset një 50-vjeçar! Rezulton person i shpallur në kërkim