Aksidentohet “James Bond”,
operohet aktori Daniel Craig

Aksidentohet “James Bond”,<br />operohet aktori Daniel Craig
Një incident për James Bond. Aktori i njohur Daniel Craig, i cili intepreton rolin e agjentit më të njohur sekret 007. Për shkak të një lëndimi në pjesën e gjurit gjatë xhirimeve të produktit më të ri  "Spectre" aktori është operuar gjatë javës së pushimeve të pashkëve në New York.

Craig i cili interpreton rolin e agjentit sekret në 4 filmat më të fundit, mësohet se do të rikthehet në sheshin e xhirimeve në datën 22 prill.

Filmi i mëparshëm "Skyfall" i prodhuar në vitin 2012 ka qenë një sukses i vërtetë dhe pritet që edhe “Spectre” të jetë i tillë, ndërkohë që pritet të jetë në kinema me 6 nëntor.

daniel craig

Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

 

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Vranë njëri-tjetrin në Kavajë, sherri mes dy 43-vjeçarëve nisi me fjalët: Pse më sheh ashtu

Vranë njëri-tjetrin në Kavajë, sherri mes dy 43-vjeçarëve nisi me fjalët: Pse më sheh ashtu