Aksidentohet me zetor, humb jetën 42-vjeçari në Divjakë

Aksidentohet me zetor, humb jetën 42-vjeçari në Divjakë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Divjakë, ku një 42-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti. Viktima është B.M nga fshati Këmishtaj i Divjakës. Ai ka qenë duke drejtuar një zetor bujqësie, ku ka humbur kontrollin dhe është përplasur në një kanal anësor të rrugës.

Si pasojë e përplasjes 42-vjeçari ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes. Ndërkohë grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Mero Baze: Nevoja për një qasje të re ligjore për industrinë e detit dhe plazhet shkëmbore

Mero Baze: Nevoja për një qasje të re ligjore për industrinë e detit dhe plazhet shkëmbore