Aksidentoi 7-vjeçaren me 'Toyota', arrestohet shoferi në Himarë

Aksidentoi 7-vjeçaren me 'Toyota', arrestohet shoferi në Himarë

Foto ilustruese

Një 49-vjeçar me inicialet A. Xh. është arrestuar, pasi ditën e djeshme duke drejtuar makinën tip "Toyota" aksidentoi në aksin rrugor Himarë-Potam një fëmijë 7-vjeçe. E mitura u dërgua në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë që po në Himarë është arrestuar një 48-vjeçare me inicialet I.Ll. nga Nivica pasi dy ditë më parë si pasojë e një konflikti ka goditur me sende të forta një grua me inicialet L.Gj., e cila ndodhet e shtruar në spitalin e Sarandës, jashtë rrezikut për jetën.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A ka politika frikë nga SPAK-u?×

Lajmi i fundit

E zuri korrenti në aksin Lezhë-Tiranë, ky është 43-vjeçari që humbi jetën (FOTO)

E zuri korrenti në aksin Lezhë-Tiranë, ky është 43-vjeçari që humbi jetën (FOTO)