Aksionet e policisë/ Paralajmërimi i Ramës: Nesër ka një tjetër superoperacion, të fortët do vihen në rresht

Kryeministri Edi Rama, në fjalën e tij në takimin e zhvilluar në Laprakë, ka komentuar edhe aksionet e djeshme të policisë së Shtetit. Rama tha se këto aksione do të vijojnë deri në kapjen e “të fortit” të fundit. Kryeministri tha se këta personazhe do të vihen në rresht.

Nesër tjetër publiku do njihet me një tjetër operacion. Operacionet do të vazhdojnë deri në kapjen e të fortit të fundit. I forti t’a kuptojë se s’ka të fortë në këtë vend. Do t’i vëmë në rresht. Ka vetëm një vend për t’a, aty ku shkuan sot, dhe aty ku do të shkojnë të gjithë ata që s’iu binden rregullave. Këta fiset kanë makina e muskulatura të zhvilluara do të mbarojnë në këtë vend. Kjo është histori që vazhdon prej vitesh, tabjate që kanë fituar qytetari, si ndërtime pa leje. Shteti do të jetë në krahun e çdo qytetari.

Edi Rama, kryeministër

 • Sondazhi i ditës:

  Si ka ndryshuar cilësia e arsimit gjatë pandemisë?

Komento

Komente

 • Fredi: 22/10/2018 21:32

  Po Faiku pula lushnjare kokërrjepur si ka mundesi qe sot nuk ka dalë në asnjë artikull të komentojë? Domosdo, PD-Ja e tij mbolli gjith të keqen në vend këta 28 vjet.

  Përgjigju
 • merokolera: 22/10/2018 19:21

  Rradhen e ka Gaz Demi me Qif Karamanin.U zberthy Arbri Garden dhe gjermonet i kane pergjimet kilometrike.

  Përgjigju
 • Thoma: 22/10/2018 19:11

  Keto qe thua i besojm dhe do I besh , shum mire . Por duket sikur po na hedh hi syve . Ne duam ata qe na shkaterruan jeten , te ardhmen keto 28 vjet . Politikanet shushunja .

  Përgjigju
 • Thoma: 22/10/2018 19:09

  Me gjith respektin qe Kam per ty zoti Kryeminister . Per ne fatkeqisa Jan politikanet . Te gjith e dim se cilet Jan . Ne ata presim , se na Kan rjepur e na Kan detyruar te zhdukemi nga Shqiperia Jon e dashur .

  Përgjigju
 • Kodi Davinçi: 22/10/2018 18:23

  Pralajmerim per ke? hahaha kuptuam shef

  Përgjigju
 • Populli: 22/10/2018 18:15

  Hajde pra me ne find,te. Ene mend kapadijte,trimat,xhamat e zes,shkelesat e rregullave.

  Përgjigju
 • dani: 22/10/2018 17:57

  amin me Fisin Capja.

  Përgjigju
 • Landi: 22/10/2018 17:56

  Ne Tironcit themi i llafe, të puthsha bythën o Ed Rama. Kështu e do krimi. Rrjepacaket e mutit

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Socialdemokratët bëjnë parakalimin e fitores! Scholz: Duhet të formojnë qeverinë sa më shpejt të jetë e mundur