Aksioni antidrogë në Vlorë/ Jepet masa për të arrestuarit! 27 'arrest me burg' dhe 5 'arrest shtëpie'

Gjykata e Vlorës ka dhënë masat e sigurisë për 32 të arrestuarit nga operacioni i antidrogës në Vlorë. Për 27 prej tyre është dhënë masa "arrest me burg" kurse 5 të tjerë janë lënë në "arrest shtëpie".


Lajmi kryesor:

Aksioni antidrogë në Vlorë/ Jepet masa për të arrestuarit, 27 'arrest me burg' dhe 5 'arrest shtëpie'! S'respektohet asnjë masë anti-COVID në seancë, 1 i pandehur me simptoma


Be.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?×

Lajmi i fundit

John

Shtohen infektimet me variantin Delta të COVID në SHBA, ekspertët: Ka aftësi të mëdha ngjitëse dhe përhapjeje