Aksioni i RENEA-s në Vlorë, dalin pamjet nga momenti i arrestimit të anëtarëve të grupit kriminal

 

Forcat e Posacme Opearacionale kanë publikuar momentin e arrestimit të gjashtë personave në Vlorë, pjesë e një grupi të strukturuar kriminal.

Të shtrirë barkas në tokë dhe me pranga në duar, të arrestuarit në kuadër të aksionit blic të zhvilluar mbrëmjen e djeshme në Vlorë duken teksa neutralizohen nga forcat RENEA.

 


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Aksioni i RENEA-s në Vlorë, 6 të arrestuar! Sekuestrohen armë, mjete dhe shuma parash, pjesë e një grupi të strukturuar kriminal


M.T/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Adisi xheloz për Fifin? Këngëtarja zbulon si ka ndryshuar marrëdhënia pas lindjes së djalit

Adisi xheloz për Fifin? Këngëtarja zbulon si ka ndryshuar marrëdhënia pas lindjes së djalit