Aksioni i SPAK me 11 urdhër-arreste, arrestohet Erzen Breçani dhe i biri! Zbardhen akuzat: Përkrahje e autorit të krimit e pastrim parash

Në kuadër të operacionit të SPAK të ndërmarrë këtë mbrëmje në Tiranë, krahas ish-drejtorit të Policisë Tiranë Erzen Breçani, ka rënë në pranga edhe djali i tij i madh Eralbi Breçani. Breçani dhe i biri akuzohen për përkrahje të autorit të krimit dhe pastrim parash.


Lajmi kryesor:

SPAK zbërthen 'SKY', arrestohet Erzen Breçani, i biri dhe zyrtarë policie! Në kërkim Ervin Mata! Akuza për grup kriminal: Nga trafiku i drogës te sigurimi i kushteve për vrasje


B.K/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Besoni se Greqia do pranojë hapjen e grupkapitujve të parë Shqipëri-BE?×

Lajmi i fundit

Akuzat për SPAK, Ambasadori amerikan i prerë: SHBA nuk i përgjigjet Berishës, ai është non grata! Pandëshkueshmërisë po i vjen fundi

Akuzat për SPAK, Ambasadori amerikan i prerë: SHBA nuk i përgjigjet Berishës, ai është non grata! Pandëshkueshmërisë po i vjen fundi