Aktorët e Teatrit Kombëtar rikujtojnë shfaqjen “Tag”, mund të bëni pjesë njerëzit që doni më shumë! (VIDEO)

Aktorët e Teatrit Kombëtar kanë vendosur që të jenë pranë spektatorëve edhe nga shtëpitë e tyre. Ata sjellin përmes një videomesazhi këngën“Tag”, përmes së cilës rikujtojnë shfaqjen me të njëjtin emër me regji të Andia Xhungës dhe autor Bashkim Hoxhën


Lajmi kryesor:

'Shikojeni gotën gjysmë plot', artistët 'bashkohen' njëzëri: Janë kohëra të vështira, por bashkë do ia dalim! (VIDEO)


v.d./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rënia e rasteve me Covid-19 dhe vaksinimi, a duhet të hiqet ora policore?×

Lajmi i fundit

John

Operacioni anti-drogë në Durrës, kush kanë 2 të rinjtë e arrestuar që 'bënë të fortin' me Policinë (EMRAT)