Aktori 70-vjeçar Richard Gere bëhet baba për herë të tretë

Richard Gere dhe bashkëshortja Alejandra Silva

Aktori 70-vjeçar Richard Gere dhe bashkëshortja e tij Alejandra Silva kanë mirëpritur foshnjën e tyre të dytë, vetëm pas 14 muajve të lindjes së fëmijës së të tyre të parë Aleksandrit.

Ylli i filmit “Pretty Woman”, është baba i tre fëmijëve, i dy fëmijëve me Alejandrën dhe i Homerit 20- vjeçar me ish-gruan Carey Lowell.

Sipas "Daily Mail", Richard Gere më parë ka pranuar se nuk e ka problem që është baba më i moshuar.

Alejandra tashmë ka një djalë shtatë vjeçar me ish-bashkëshortin Govin Friedland.

Krahasuar me martesën e mëparshme, aktori i famshëm është shprehur se e dashuron pafund bashkëshorten e tij të re.

“Ishte tërheqje e menjëhershme nga ana ime. U bëra i lumtur vetëm duke e shikuar. Ishte nga ato gjërat e fuqishme që ndodhin”, është shprehur Gere për bashkëshorten e tij.

  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Në 29 korrik nisin aplikimet për në universitete, drejtori i RASH, Xhelaj: Maturantët, 6 ditë afat për të zgjedhur degën e preferuar