Aktori James Franco betohet:
“Nuk kam fjetur me Lindsay”

Aktori James Franco betohet:<br />“Nuk kam fjetur me Lindsay”
Ai është bërë pjesë në listën e meshkujve që kanë bërë seks me aktoren Lindsay Lohan, por duket se aktori James Franco e ka përgënjeshtruar një fakt të tillë.  

Ata janë njohur gjatë xhirimeve të prodhimit kinematografik “Spiderman 2”. “Në rregull, ndoshta jemi puthur... Jemi puthur, por ka qenë patetike, nuk mund të besoj se më ka përfshirë në atë listë, ajo është e krisur.

Ka ndodhur shumë kohë më parë, atëherë kam qenë djalë i mirë. Jemi puthur dhe unë thosha me vete çfarë po bëj, ajo është një fëmijë”,-është shprehur aktori pasi Lindsay ishte 17-vjeçe dhe Franco 26-vjeç.

Disa nga emrat e tjerë të përfshirë në listën e famshme të Lohan janë  Justin Timberlake, Adam Levine, Zac Efron, Joaquin Phoenix, Heath Ledger, Max George, Colin Farrell, Wilmer Valderrama, Evan Peters, Jamie Dornan, Calum Best,  Bruce Willis etj.

lindsay lohan

Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Tentoi të korruptonte policinë në Shkodër me 2000 lekë, arrestohet shoferi i dehur

Tentoi të korruptonte policinë në Shkodër me 2000 lekë, arrestohet shoferi i dehur